MAKE HAIR UP

Sandra i Patrycja

Od zawsze naturalne piękno inspirowało nas do podkreślenia i uwydatnienia tego co w kobietach najlepsze. Kochamy swoją pracę ponieważ wiemy, że kobieta w naszej stylizacji czuje się szczęśliwsza i pewniejsza siebie.

To dla nas ogromny sukces a zarazem pewność, że jesteśmy w odpowiednim miejscu. Uwielbiamy pomagać kobietom i sprawiać, aby czuły się wyjątkowe, zarazem wyglądały jak milion dolarów a jednocześnie wykorzystywać ich atuty by czuły się piękne.

Jesteśmy doświadczone i pełne entuzjazmu. Regularnie szkolimy i rozwijamy się oraz podążamy najnowszymi trendami w świecie beauty.

Wizaż jest sztuką

To nie tylko dobór odpowiednich kosmetyków ale przede wszystkim rozeznanie pod względem oczekiwań i charakteru klientki, aby cała stylizacja była podkreśleniem tego co urokliwe w każdej kobiecie.

Proponujemy wyłącznie produkty i usługi najwyżej jakości – pakiety ślubne, warsztaty. Kieruje nami perfekcjonizm i precyzyjność więc do każdej konkretnej osoby znajdziemy najlepsze, własne i niekonwencjonalne rozwiązanie.

Pracujemy na kosmetykach profesjonalnych oraz markach selektywnych. Dbamy o to, aby efekt finalny spełniał Twoje oczekiwania i aby każda fryzura i makijaż były na najwyższym poziomie. Marki kosmetyczne na których pracujemy: Dior, Yves Saint Laurent, Tom Ford, Laura Mercier, Hourglass, Charlotte Tilbury, MAC Cosmetics, Anastasia Beverly Hills, Inglot, Estee Lauder/ Schwarzkopf, Moroccanoil, Goldwell, Kevin Murphy, Milkshake, Kerastase.

Zapraszamy
do naszego studia

Make Hair Up Studio
ul. Piastowska 40
80-360 Gdańsk

+48 798 697 567
makehairupstudio@gmail.com