Patrycja Ornatek

Od zawsze naturalne piękno inspirowało mnie do podkreślenia i uwydatnienia tego co w kobietach najlepsze. Kocham swoją pracę ponieważ wiem, że kobieta w moim makijażu czuje się szczęśliwsza i pewniejsza siebie.

To dla mnie ogromny sukces a zarazem pewność, że jestem w odpowiednim miejscu. Uwielbiam pomagać kobietom i sprawiać, aby czuły się wyjątkowe, zarazem wyglądały jak milion dolarów a jednocześnie wykorzystywać ich atuty by czuły się piękne.

Mimo młodego wieku jestem doświadczoną i pełną entuzjazmu osobą. Regularnie się szkolę i rozwijam oraz podążam najnowszymi trendami w świecie makeupu.

Ukończyłam studia w kierunku kosmetologia oraz trenowałam warsztat pod okiem m.in. u Marty Iwańskiej Doktor Makeup, Magdaleny Pieczonki, Anny Wrzodak, Karoliny Ratajczak, Olgi Tominy, Kingi Szewczyk, Aleksandry Kołodziejczyk. Brałam udział w różnych kampaniach reklamowych, produkcji filmów, reklam oraz sesjach zdjęciowych.

Dla mnie makijaż jest sztuką

Makeup to nie tylko dobór odpowiednich kosmetyków czy odcieni ale przede wszystkim rozeznanie pod względem oczekiwań i charakteru klientki, aby makijaż był podkreśleniem tego co urokliwe w każdej kobiecie.

Proponuję wyłącznie produkty i usługi najwyżej jakości – moje makijaże, warsztaty. Kieruje mną perfekcjonizm i precyzyjność więc do każdej konkretnej osoby znajdę najlepsze, własne i niekonwencjonalne rozwiązanie.

Pracuję na kosmetykach profesjonalnych oraz markach selektywnych. Dbam, aby Twój makijaż był luksusowy. M.in.: Dior, Yves Saint Laurent, Arbonne, KKW Beauty, Tom Ford, Laura Mercier, Hourglass, Becca Cosmetics, Charlotte Tilbury, MAC Cosmetics, Natasha Denona, Too Faced, Anastasia Beverly Hills, Inglot, Kryolan, Estee Lauder…