Patrycja Ornatek

Od zawsze naturalne piękno inspirowało mnie do podkreślenia i uwydatnienia tego co w kobietach najlepsze. Kocham swoją pracę ponieważ wiem, że kobieta w moim makijażu czuje się szczęśliwsza i pewniejsza siebie.

To dla mnie ogromny sukces a zarazem pewność, że jestem w odpowiednim miejscu. Uwielbiam pomagać kobietom i sprawiać, aby czuły się wyjątkowe, zarazem wyglądały jak milion dolarów a jednocześnie wykorzystywać ich atuty by czuły się piękne.

Mimo młodego wieku jestem doświadczoną i pełną entuzjazmu osobą. Regularnie się szkolę i rozwijam oraz podążam najnowszymi trendami w świecie makeupu.

Ukończyłam studia w kierunku kosmetologia oraz trenowałam warsztat pod okiem m.in. u Marty Iwańskiej Doktor Makeup, Magdaleny Pieczonki, Anny Wrzodak, Karoliny Ratajczak, Olgi Tominy, Kingi Szewczyk, Aleksandry Kołodziejczyk. Brałam udział w różnych kampaniach reklamowych, produkcji filmów, reklam oraz sesjach zdjęciowych.

Dla mnie makijaż jest sztuką

Makeup to nie tylko dobór odpowiednich kosmetyków czy odcieni ale przede wszystkim rozeznanie pod względem oczekiwań i charakteru klientki, aby makijaż był podkreśleniem tego co urokliwe w każdej kobiecie.

Proponuję wyłącznie produkty i usługi najwyżej jakości – moje makijaże, warsztaty. Kieruje mną perfekcjonizm i precyzyjność więc do każdej konkretnej osoby znajdę najlepsze, własne i niekonwencjonalne rozwiązanie.

Pracuję na kosmetykach profesjonalnych oraz markach selektywnych. Dbam, aby Twój makijaż był luksusowy. M.in.: Dior, Yves Saint Laurent, Arbonne, KKW Beauty, Tom Ford, Laura Mercier, Hourglass, Becca Cosmetics, Charlotte Tilbury, MAC Cosmetics, Natasha Denona, Too Faced, Anastasia Beverly Hills, Inglot, Kryolan, Estee Lauder…

Zapraszam
do mojego studia

Make Hair Up Studio
ul. Piastowska 40
80-332 Gdańsk Oliwa

+48 798 697 567
ornatekpatrycja@gmail.com