Zapraszam na darmową konsultacje.

Umów się ze mną a ja pomogę dobrać prawdłową pielęgnacje do Twojej skóry. Jako klient preferencyjny możesz skorzystać ze zniżek, darmowych dostaw i prezentów gratis. Jeśli chciałabyś zostać konsultantem marki skontaktuj się ze mną a ja wytłumaczę Ci szczegóły. 

Aby współpracować z marka nie musisz działać w branży beauty albo wellness. Każda z Was może spróbować.

Link do sklepu: kliknij

Gdy głowa jest pełna marzeń i podchodzimy do rzeczy z pozytywnym nastawieniem, wszystko może się zdarzyć.

Tam gdzie warto jest dotrzeć nie ma dróg na skróty. Tym się kierowałam zaczynając współpracę z marką Arbonne. Bardzo identyfikuje się z filozofią tej firmy. Arbonne wspiera ciało, umysł i duszę. Holistyczne podejście to jedno z głównych przekonań i wartości, którymi kieruje się firma. Nie tylko produkt wywarł na mnie ogromne wrażenie, ale również cała społeczność wspaniałych kobiet. Arbonne jest czymś więcej niż tylko sprzedażą kosmetyków i suplementacji, to ludzie w tej firmie tworzą TO COŚ niezwykłego.

Ujął mnie fakt, że jako z nielicznych na rynku dowodzą o swojej transparentności i czystości składów. Na rynku kosmetycznym dominuje znaczny przesyt konkurencji pod względem kosmetyków naturalnych, natomiast Arbonne posiada technologie, którą możemy się szczycić. Dumna jestem z tego, że Arbonne zawsze wychodzi naprzód z trendami. Dążą do spełnienia jeszcze wspanialszych zobowiązań związanych ze zrównoważonym rozwojem, które wspierają ludzi, naszą planetę i produkty.

Moim głównym celem, jest uświadamianie kobietjak ważne jest to co nakładamy na swoją skórę a poprzez używanie tych kosmetyków chcę, aby zyskały pewność siebie. Szczególnie kiedy nakładam mineralne kosmetyki kolorowe, wiem, że panie czują się świeżo, delikatnie, zmysłowo i naturalnie. Takie właśnie chce, aby nosiły swoje codzienne makijaże. Dziękuje za zaufanie tylu niesamowitym kobietom, które doceniają jakość tych produktów i odczuwają lepsze rezultaty.

Zapraszam do współpracy.

Arbonne logo